Dveře

Montujeme kvalitní dveře.

Vchodové dveře

Dá se říci, že právě vchodové dveře jsou naší vizitkou a leccos na nás prozradí. Někdy jsou nároky na ně téměř protichůdné, nebo se to alespoň tak na první pohled zdá. Chceme, aby byly především bytelné, s vynikající životností, odolné vůči klimatickým vlivům a aby zaručovaly naši maximální bezpečnost. A také aby náš dům či byt dobře akusticky izolovaly od jeho okolí a aby zbytečně nepropouštěly ven teplo.

V neposlední řadě by měly také lahodit oku. Jejich funkce je tedy nejenom užitná, ale i estetická. Pochopitelně nám záleží i na tom, aby byly tvarově stálé, dobře se udržovaly v čistotě a ponechaly si své výborné vlastnosti i po letech užívání.

Naštěstí je nabídka dnes natolik pestrá, že je z čeho vybírat, ať už jde o cenu, materiál, typ a provedení. K oblíbeným patří ty s několikanásobnou skleněnou výplní, poctivou izolací a několikakomorovým systémem. Od vchodových dveří také očekáváme, že náš domov či kancelář kvalitně zabezpečí před zloději a vandaly. I na to výrobci mysleli, a tak existují varianty s několika systémy zamykání.

Vchodové dveře od Terno Firek s.r.o.

×

TOP