Dveře

Montujeme kvalitní dveře.

Plastové dveře

Plastové dveře
Rozsáhlá nabídka vzorů vstupních dveří VEKA: od stylových, klasických, do moderních a avantgardních. Charakterizují se nejvyšší jakostí. Vlastnosti plastů, z nichž jsou dveře zhotoveny, umožňují rozlišné tepelné zpracování a umožňují realizaci každého projektu

VEKA, je mnoho možností
VEKA Vám současně nabízí obrovské možnosti. Umožňuje zhotovení repliky dveří v jejich původním, historickém tvaru, a přitom umožňuje využívání všech výhod moderního systému. Splňuje momentálně platné standardy v rozsahu ochrany před hlukem a ztátou tepla. Konstrukce dveří jedno i vícekřídlových není pro nás žádný problém. Naše dveře zhotovené v systému VEKA SOFTLINE se vyznačují moderním designem. Pod mimořádnou formou se skryvají solidní základy. Dveře mají stabilní vícekomorovou konstrukci, jež zajišťuje mimořádné izolační schopnosti. Kovové vyztužení zajišťuje optimální statiku a funkčnost dveří.

Využívejte široké škály barev
Systém vstupních dveří VEKA vychází vstříc Vašim individuálním požadavkům a potřebám nejen v rozsahu možné volby profilů, výplní, velikosti a druhu prosklení. Také z hlediska řešení barevné úpravy máme pro Vás rozsáhlou nabídku. Vedle klasických odstínů je k dispozici úprava imitující dřevo, jakož i rozsáhlá škála jiných barevných odstínů. Vstupní dveře VEKA si nevyžadují obnovu. Jejich povrch je odolný proti atmosférickým účinkům, stárnutí a odbarvení.

Plastové dveře VEKA
Naše dveře je možno vybavit zámky zhotovenými dle zvláštní technologii, kováním, sklem, a také dalšími elementy v rozsahu ochrany před vloupáním. Také standardní vstupní dveře VEKA se charakterizují pevností a stabilitou, a to díky kovovému vyztužení v rozích, a což je rozhodující pro Vaši bezpečnost, je to samozřejmě perfektní pečlivá výroba a vhodná montáž dveří. Toto Vám opravdu můžeme zaručit.

Krása v detailech
Připravili jsme pro Vás velký výběr detailů pro dokončovací úpravu dvěří. Můžete si zvolit kliky, kování a další prvky, jež budou vhodné pro Váš vchod do bydlení. Zvonek, klepátko, schránka na dopisy, tabulka s jménem, číslo domu a domofón můžete vhodně kompletovat do vkusného celku. VEKA vždy znamená dobrý výběr.

Dřevěné dveře
Dřevěné dveře pro Vás vyrábíme již několik let. Můžete si vybírat ze standardních vzorů nebo si navrhnout své vlastní s různým typem zasklení a mezi skelních mřížek. Ale nebojte, jestli nevíte jak na to. Stačí Vám bezplatně zavolat na zelenou linku naší společnosti 800 888 123.

Plastové dveře od Terno Firek s.r.o.

×

TOP